Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horoskopy na měsíc únor 2019

5. 2. 2019

Beran (21.3.-20.4.)  

Milí Beránci, budete-li se o něčem rozhodovat a prát se mezi sebou bude srdce s rozumem, pak vězte, že pro tentokrát bude lepší variantou přihlédnout k přání srdce. Ne vše je nutné řešit racionálně. Žijete jen jednou..;-) Ve věcech materiálních jsou momentálně věci dané, jak se říká „kostky jsou vrženy“. A tak se situací jen srovnejte krok. Nic lepšího v aktuální situaci stejně dělat nelze. Aspoň prozatím.. Se zdravím zacházejte opatrně, pozor na rizika všeho druhu. Nepodceňujte prevenci. A na náledí vůbec nevycházejte…

Rada pro vás: Daří-li se vám dobře a cítíte se skvěle, není to samozřejmost. Tak na to myslete..

 

Býk (21.4.-20.5.)

Milí Býčci, aktuálně je nejdůležitější být upřímný sám k sobě. Jakmile byste o čemkoli třeba jen trošku pochybovali, buďte ve střehu. Pochybnosti znamenají varovný prst. Pouštějte se jen do těch akcí, kde jste stoprocentně přesvědčeni, že se jich zúčastnit chcete.. Hmotná sféra je pod vlivem předchozích přešlapů. Trochu jste něco možná nedomysleli. Ale je zjevné, že pokud si to uvědomujete, dokážete se z drobných nepříjemností celkem rychle dostat. Jen to chce zvýšit aktivitu. Vaši aktivitu! ;-) Změna by mohla přijít ve vašem myšlení. Zcela nečekaně se můžete osvobodit od psychických omezení a postoupit blíž k aktuálnímu cíli..

Rada pro vás: Věřte svojí intuici a dejte na ni. Víc než kdy jindy..

 

Blíženci (21.5.-21.6.)

Drazí Blíženci, měli byste se mít na pozoru, protože ve vašem okolí se objevuje klam a faleš. Někomu není radno věřit slepě vše, co vám napovídá. Měli byste se držet rad od léty prověřených přátel.. Současnou hmotnou situaci berte s větším nadhledem. Je jedno, jestli jste „v balíku“ nebo „na suchu“. Nic netrvá věčně. I ve financích se pohybujeme v sinusoidách, tak to tak berte.. Celkově byste mohli prožít spokojený a hezký měsíc. Šťastných chvil bude víc než nějakých těch mrzutostí. Nutno říci, že asi i zaslouženě. Máte si užívat plody svého snažení – tak užívejte..

Rada pro vás: I špatná zkušenost je dobrá, když se z ní dokážeme poučit..

 

Rak (22.6.-22.7.)

Milí Ráčci, vás by měly v tomto období chránit vyšší síly moudrosti. Znamenat to může i to, že se máte více radit se svým rozumem a city nechat stranou. Jakkoli jste bytosti víc emocionálně laděné, pokuste se nyní uvažovat racionálně. Hodně si tím pomůžete; ušetříte se zklamání.. Máte-li v hlavě delší dobu nějaký plán, pak právě teď je možné jej uvést v život. Nejen možné, ale nutné – myslíte-li to vážně. Co nyní započnete, bude pro vás přínosem a půjde s vámi životem dlouho.. Pocit spokojenosti až štěstí v těch vztazích, kde jste se v uplynulém čase hodně snažili, je zasloužený. Měli byste si užít všeho dosaženého. A málo toho není! :-)

Rada pro vás: Hlídejte si doklady a peněženku. A obouvejte protiskluzné boty.. ;-)

 

Lev (23.7-23.8.)

Milí Lvíčci, něco podstatného se vyjasní a vy si oddychnete. Radost vám do života vnesou i děti a jejich bezstarostnost by vám mohla být příkladem. Občas je lepší věci neřešit, nemyslíte? Zkuste to tu a tam taky.. Chystáte-li se na cesty, nemohli jste si vybrat lepší období. Určitě si výlet za hranice všedních dní užijete téměř nezapomenutelně.. S vyšší mírou opatrnosti byste měli zacházet s odsuzováním někoho, o němž toho příliš nevíte. Mohli byste nechtěně ublížit tomu, kdo si to ani trochu nezaslouží. Nemáte-li dostatek indicií, nedělejte předčasné závěry..

Rada pro vás: Pochybnosti varují. Nepodceňujte svoji intuici!

 

Panna (24.8.-23.9.)

Drahé Panenky, mohly byste se potýkat s pocitem zrady. Nemusí jít o zradu úmyslnou, ale dotkne se vás tak jako tak, že někdo nesplní slib, nebo si pustí pusu na špacír o vašich záležitostech. Eliminovat takovou situaci můžete tím, že se raději nebudete s ničím příliš svěřovat.. Změny těchto dní by měly být veskrze pozitivní. Nabídne-li se vám nějaká příležitost, kdy bude pro úspěch potřeba něco obětovat, neměly byste váhat. Výsledek by měl stát za to.. V vašich vztazích by měla vládnout láska. Jako jedno z mála znamení si svátek sv. Valentýna můžete užít vskutku skvěle. Jestliže jste bez partnera, dobře se kolem sebe rozhlédněte. Opravdu být samy musíte? Anebo jen prostě momentálně chcete.. ;-)

Rada pro vás: Člověk je tvor společenský, nechtějte to bezdůvodně měnit. Neseďte v koutě..

 

Váhy (24.9.-23.10.)

Milé Váhy, celkově vzato bude toto období jakousi zkouškou vaší trpělivosti. Je třeba se jí obrnit, protože věci se budou posouvat k cíli velmi pozvolna. Nechť je vám útěchou to, že jdete správným směrem a vytrváte-li, rozhodně nebudete litovat.. Vyrovnaná by měla být i sféra vašich financí. Máte přehled o dění, i když se okolí často může zdát, že jste trochu mimo. To nejste ani náhodou. Dobře víte, jak jste na tom s položkami „má dáti – dal“. Jako málokdo.. ;-) Soukromně se můžete cítit chvílemi hodně na dně. Hrozí vám ztráty hlavně z chvilkové nepozornosti. Může jít o kapesního zlodějíčka, stejně tak o úraz na posledním zmrazku na chodníku. Víc se hlídejte..  

Rada pro vás: Sáhněte si do svědomí – kostlivec ve skříni se chystá vyvětrat své kosti na světle božím. Rozlučte se s ním dřív, než vám znepříjemní den. Dva, tři..

 

Štír (24.10.-22.11.)

Milí Štíři, víc štěstí než rozumu – tak by se dal ve stručnosti charakterizovat váš únor. Ale jste aktuálně tak trochu dítětem Štěstěny, tak budiž vám přáno.. Problém si přivodíte sami tím, že se zaměříte příliš jedním směrem. Je jedno, že se vám právě tady bude tolik dařit. Radost zkazí to, na co jste v jednosměrné urputnosti úplně zapomněli. Jste, pravda, pod ochranou vyšších sil, takže nakonec vše zachráníte, ale trochu se zastydět bude asi namístě.. O drobnou nepříjemnost zavadíte nejspíš v soukromí. Díky ní si ale uvědomíte, co je v životě opravdu důležité. A že i špatná zkušenost je vlastně dobrá věc, když otevře člověku oči. Nezapomeňte se poučit.. ;-)

Rada pro vás: Nepodceňujte prevenci. Jakoukoli…

 

Střelec (23.11.-21.12.)

Drazí Střelci, cítíte-li se nespokojeně, pak byste měli zapátrat po vlastních rezervách. Ve vašem okolí se ukazuje vše v pořádku, i vy byste měli pociťovat spokojenost. A není-li tomu tak, potom bude zakopaný pes ve vás. Ať se vám to líbí nebo ne.. Stále neumíte brát věci s nadhledem a větší lehkostí. Tím spíš sebe sama! Přemýšlíte nad nesmysly, které nemůžete ovlivnit. Pamatujte: co nemůžu změnit, k tomu musím změnit přístup! Jinak si rezervujte kartu u doc. Chocholouška.. Hodně radosti můžete čekat ze strany dětí. Navíc se cosi vyjasní, ukáže se, že šlo o nedorozumění. Jako ostatně často – ve vašem případě. Opravdu se pokuste život víc prožít. Nikdo čas nevrátí..

Rada pro vás: Pro vše nové, co se nabídne, máte schopnosti. Skvělé schopnosti! Nepodceňujte se..

 

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Milí Kozorozi, největším uměním je ovládnout sebe sama. Snažte se nevyskakovat jak čertík z krabičky kvůli malichernostem. Pamatujte, že rozčilovat se, znamená mstít se na vlastním zdraví pro hloupost druhých. Copak to máte zapotřebí? Trocha toho nadhledu vám jen prospěje. Buďte nad věcí, ať jde o cokoli. O život nepůjde zcela určitě. A kdybyste přidali špetku trpělivosti, uvidíte, jaká vítězství se přikloní na vaši stranu! O mnohá se připravujete svojí zbrklostí.. V soukromí si toho berete na svá bedra trochu moc. Zvládnete vše, o tom není sporu, ale je nutné být tolik paličatý?..

Rada pro vás: Vše, oč v tyto dny přijdete, dosloužilo. Není proč litovat..

 

Vodnář (21.1.-19.2.)

Milí Vodnáři, nebudete-li vědět kudy kam, je pravděpodobné, že řešení situace leží přímo před vámi. Jen sundat závoj iluzí z očí. Anebo růžové brýle. Potřebujete si uvědomit realitu a potom už bude řešení snadné.. Všechno trvá, až se ztrhá. Někde si zaděláváte na průšvih. A vy víte kde! Bylo by dobré zavčas vzít zpátečku. Hlavně v práci by se po vás mohl začít s gustem „vozit“ někdo výše postavený. Neriskujte. Tady se to nevyplatí.. Energie budete mít nejspíš za dva. A překvapit byste mohli svojí sexuální obratností. ;-) Každopádně budete za každé situace držet soukromé opratě ve svých rukou. V cestě za jistým druhem dobrodružství můžete i mírně zariskovat. Toto není návod k nevěře, moji milí! Tu na karty nesvedete… :-)))

Rada pro vás: Jste-li před nutností volby, věřte své intuici. Ta vám napoví, co všechno můžete získat..

 

Ryby (20.2.-20.3.)

Milé Rybky, měly byste prožít klidné a vyrovnané období. Hlavně v duši se vám usadí pocit harmonie. Nestyďte se za něj. Nebojte se dát najevo, co právě prožíváte. Skuteční přátelé vás pochopí, názor pseudokamarádů přehlídněte jako krajinu. Závist je nemoc, k marodům je třeba být shovívavými.. Pozor si dejte na uspěchaný úsudek. Ať neočerníte někoho, kdo si to ani trochu nezaslouží. Tisíc slov nenapraví nespravedlivý, unáhlený soud. Víc myslete, než mluvte..

Rada pro vás: Buďte pozorným divákem, teď je vaše místo hlavně v hledišti..


Slova slavných k zamyšlení:
„Aby byl člověk šťasten, musí mít to, co si pod štěstím představuje, a ne to, co si pod ním představují jiní..“ (François de la Rochefoucauld)